11 czerwca 2019

Warsztaty kulinarno trekkingowe w Toskanii

Jeżeli chcesz spedzić we wspaniałej atmosferze wakacje, albo marzy Ci się wspaniała podróż, to zapraszamy na nasze nietuzinkowe warsztaty do pięknej i malowniczej Toskanii.

Miło mi poinformować, że warsztaty, odbędą się 
od 10/07/2021 do 17/07/2021 lub od 11/07/2021 do 18/07/2021 (w zależności od dojazdów uczestników) w mało znanej Toskanii, w Marradi.
Specjalnie dla naszych Czytelników wraz z Kasia z Dom z Kamienia przygotowałyśmy ofertę łączącą w sobie kuchnię i trekking.

Gdzię spędzić urlop w Toskanii?
Jeśli chcecie poznać sekrety włoskiej kuchni i nieznane szlaki Apeninów, jeśli lubicie swojską atmosferę i bliskość natury ta oferta jest właśnie dla Was.
W programie:
  • 3 dni warsztatów - dwa dni gotowania i jeden dzień pieczenia pizzy;
  • 2 wyprawy w góry;
  • Kolacja i zwiedzanie zabytkowego palazzo;
  • Wycieczka do Brisighelli i piknik pod gołym niebem.
Widok na miasteczko Brisighella
We wspólnym gronie i inspirującej atmosferze poznamy techniki gotowania i nieznane szlaki Apeninów, ale przede wszystkim będziemy wspaniale spędzać czas. 
W trakcie spacerów będzie czas na podziwianie różnorodnego krajobrazu Toskanii.

Appennino Tosco-Romagnolo
Tutaj miłość do podróży łączy się z pasją do gotowania. Spędzisz czas nie tylko w ciekawy sposób, ale wrócisz do domu z umiejętnościami do wykorzystania we własnej kuchni. 
Warsztaty z kuchni włoskiej
Będzie smacznie i wesoło, a spotkanie na pewno na długo zapadnie Ci w pamięci. Wszystko przy atmosferze kuchennego, domowego ciepła – dosłownie i w przenośni. 

W trakcie warsztatów czekają na Was różne atrakcje, min. zwiedzanie Brisighelli z piknikiem w terenie. Inną z atrakcji to degustacja w starym Palazzo. Tym razem głos oddamy ekspertowi w tej dziedzinie.

CENA OBEJMUJE:

Zakwaterowanie(warunki domowe), wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja - w dni warsztatów jemy to co ugotujemy), warsztaty, trekking, degustację w palazzo i piknik w terenie( nie obejmuje biletów na transport).
Uczestnicy otrzymają skrypt z przepisami oraz pamiątkowe zdjęcia (w wersji elektronicznej).

CENA NIE OBEJMUJE:

  • transportu 
  • ubezpieczenia

ILOŚĆ MIEJSC: 

min.4 do max.10 osób

CZAS TRWANIA: 

od 11/07/2021 do 17/07/2021 lub od 11/07/2021 do 20/07/2021 (w zależności od dojazdów uczestników). W sumie 7 noclegów.

CENA: 

670€.
Zgłoszenia mailowe na: kalejdoskoprenaty@gmail.com. lub ibis77@gmail.com (dane do przelewu podeślemy w zwrotnym mailu). Zaliczka 200€. 
Zaliczka musi być wpłacona do dnia 30/05/2021.
Liczba miejsc ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku nieutworzenia się pełnej grupy – musi być minimum 4 osoby.

MIEJSCE: 

Marradi, 60 km od Florencji i 80 km od Bolonii.
Zapraszamy!

Jeśli ten temat was interesuje, chcielibyście spedzić czas w miłym towarzystwie, zarezerwujcie czas i kupcie bilet do Włoch.
Wraz z Kasią zabierzemy Was w niezwykłą podróż do Włoch, która pozwoli poznać kuchnię włoską i nieznane szlaki Apeninów. Posmakujcie z nami prawdziwego włoskiego życia.
Zapraszamy serdecznie.
Ściskam. I mam nadzieję, że do zobaczenia.

Spodobał Ci się tekst? Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:
  • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
  • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę. 
  • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku. Codziennie nowe zdjęcia, inspiracje, ciekawe informacje. 
  • Dołącz do mojej grupy Włochy po mojemu.
Pozdrawiam

Renata
Share:

Brak komentarzy

Publikowanie komentarza

Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych podanych w formularzu (IP oraz jeśli zostały podane: podpis, adres mail, strona www) przez tę stronę. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

Kalejdoskop Renaty