NEWSLETTER


Jak już zapewne wiesz, regularnie publikuję na blogu treści o tematyce podróżniczej i kulinarnej.
Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Chcesz wiedzieć, co ciekawego dzieje się u Kalejdoskop Renaty?
Dodaj swój adres i otrzymuj regularnie informacje o nowych wpisach.
Nie zwlekaj! Dołącz do newslettera!


Korzystanie z usługi „Newsletter” jest dobrowolne i bezterminowe.
W celu świadczenia usługi „Newsletter” Kaslejdoskop Renaty pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.
Informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są po kliknięciu na linki:Polityka prywatności
Share:

2 komentarze

 1. Po raz enty próbuję się zapisać do newslettera i nie mogę, wywala mi adres i nic nie dostaję. Problem po czyjej stronie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, mam dzisiaj zapisane 4 nowe osoby. Spróbowałam zapisać męża z tej strony i rzeczywiście mi się nie udaje. Nie wiem dlaczego, postaram się naprawić w najbliższym czasie. Natomiast nie było żadnego problemu z okienka, które pojawia się po 15 sekundach, gdy tylko wejdziesz na blog.

   Pozdrawiam serdecznie

   Renata

   Usuń

Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych podanych w formularzu (IP oraz jeśli zostały podane: podpis, adres mail, strona www) przez tę stronę. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

Kalejdoskop Renaty