czwartek, 23 stycznia 2014

Wycieczka w Góry Atlas

Będąc w Maroku oprócz Marrakeszu i Essaouiry wybraliśmy się jeepem na objazdową wycieczkę w Góry Atlas. Było to strzałem w dziesiątkę.
Nie jestem fanką zorganizowanych wycieczek, ale tutaj naprawdę było warto się wybrać.
Przejechaliśmy 400 km w jeden dzień, a mając kierowce nie byliśmy tak zmęczeni.
Czas nam szybko zleciał, podziwiając wokół piękne widoki. Nie wiadomo kiedy nadszedł zmierzch i trzeba było wracać do Marrakeszu.



Share:
Kalejdoskop Renaty